Warning: file_get_contents(http://212.24.109.94:8000:8000/status-json.xsl): failed to open stream: No route to host in /home/sajums/domains/djr.lt/public_html/tema/DJR/eterio-atvaizdavimas.php on line 7
ŽINUTĖ Į ETERĮ
984,248
255,215
KOKYBĖ: AUKŠTA | ŽEMA
SMSZONA
ATSIŲSK ŽINUTĘ MUMS!
Būk išgirstas ir pamatytas pirmas!
Išsiųsk žinutę mums numeriu:
1679
Žinutės langelyje rašyk:
DJR Tavo tekstas
Sistema: žinutės kaina: 0.50 Lt.
parduodu samsung galaxy s2-600lt, vilnius. 864...
Ieškau merginos nr 862458475
Ieškau merginos nr 862458475
Ieškau merginos nr 862458475
REKLAMAPUSLAPYJE
BŪK MATOMAS INTERNETE
Tapk matomas internete! Siūlome užsisakyti paslaugas mūsų internetiniamepuslapyje už itin patrauklią kainą!
alt
Projektą „Šuolis“ paliko plaukti nemokanti L. Kazlauskienė
Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė naujas TV3 projektas „Šuolis“. Šou metu ryškiausios Lietuvos garsenybės nuo tramplino į baseiną kris iš labai aukštai.
„Šuolio“ dalyvių pasirodymus vertino šuolių į vandenį profesionalai – Kęstutis Autukas, Ignas Barkauskas ir Aušra Jurevičienė. Komisijos kėdę taip pat užėmė moterimi persirengęs aktorius Aistis Mickevičius. Laidos vedėjų vairas patikėtas Mindaugui Stasiuliui ir aktorei Monikai Vaičiulytei. Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo, kad projekto nugalėtojas laimės 50 tūkstančių litų. Prie dalyvių prisijungė naujokas - politikas Petras Gražulis.
Ant trijų, penkių ir septynių metrų aukščio tramplinų projekte stojosi 12 dalyvių. Tiesioginio eterio metu treniruočių rezultatus demonstravo laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkėLiveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir dainininkė Indrė Burlinskaitė.
Pirmasis į vandenį šoko aktorius Vitalijus Cololo. Scenos žvaigždė šoko nuo 3 metrų aukščio tramplino. „Maniau, kad tu meistras esi tik scenoje. Sugebėjai labai grakščiai nušokti. Skiriu tau septynių balų įvertinimą“, - kalbėjo komisijos narys Kęstutis Autukas. Kitas komisijos narys Ignas Barkauskas taip pat parašė septynis. Šuolių į vandenį trenerė Aušra Jurevičienė V. Cololo pasirodymą vertino kiek geriau ir parašė septynis su puse.
Šokėja Eglė Straleckaitė šoko nuo 5 metrų aukščio tramplino. Mergina į vandenį šoko su aukštakulniais ir šokių suknele. „Turi dvi problemas. Tavo gražūs išsikišimai trukdo sulįsti į vandenį“, - šmaikštavo I. Barkauskas ir skyrė šešis balus. Komisijos narė A. Jurevičienė negailėjo E. Straleckaitei gražių žodžių. „Atlikote labai gražiai šuolį. Bet tas šuolis yra pagalbinis, atliktas be atsispyrimo. Skiriu jums 5.5 balo”, - kalbėjo K. Autukas.
Grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė šoko nuo 7.5 metrų aukščio. „Labai jaudinuosi, širdis dreba“, - prieš pasirodymą kalbėjo dainininkė. Po pasirodymo mergina išdavė, kad labai prakaitavo delnai, todėl prieš šokdama vis valėsi juos rankšluosčiu. „Netikėjau, kad tu tai padarysi. Sėdėjai, virpėjai ir aš virpėjau. Šaunuolė, parodei, kad gražios panelės ne tik gražios“, - teigė I. Barkauskas ir skyrė 6.5 balo. “Susitvarkei puikiai”, - teigė A. Jurevičienė ir skyrė 6.5 balo.
Šokėjas Deividas Meškauskas prieš šokdamas nuo 5 metrų aukščio teigė, kad jį visada traukė iššūkiai. Vyras iš komisijos sulaukė liaupsių. „Pasirinkai sudėtingą šuolį, vertinu 8 balais”, - kalbėjo K. Autukas.
„Facebook“ sensacija vadinama Monika Šalčiūtė šuoliui pasirinko itin seksualią aprangą. Trenerė, dirbanti su Monika, teigė, kad mergina mėgsta praleisti treniruotes. Monika išdrįso šokti tik nuo vieno metro aukščio. „Prasisukai, nesijaudink, skiriu penkis balus“, - kalbėjo I. Barkauskas. Tokį patį balą skyrė ir A. Jurevičienė. „Mes ją palaikome, kad ji subręstu dvasiškai“, - kalbėjo K. Autukas.
Daugiausiai komisijos balsų pelnė Deivis Norvila ir Aleksandras Kazakevičius, o mažiausiai – Monika Šalčiūtė. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko Vitalijus Cololo. Mažiausiai – Gediminas Juodeika. Susumavus laidos žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad pirmoje lentelės vietoje atsidūrė Vitalijus Cololo. Dar kartą savo šuolį turėjo rodyti Monika Šalčiūtė, Gediminas Juodeika ir Liveta Kazlauskienė. Plaukti nemokanti L. Kazlauskienė neišdrįso šokti antrą kartą ir surinko mažiausiai žiūrovų balsų. Moteris turėjo palikti projektą.
Komentarai
Komentarų neparašyta. Būk pirmasis ir parašyk

Norint rašyti komentarą turite prisijungti..
BENDRAVIMODĖŽĖ
BENDRAUK SU DJR.LT KLAUSYTOJAIS

Norėdami rašyti turite prisijungti!

KLAUSYTOJŲTOPAS
ĮVERTINK ŠIOS SAVAITĖS GERIAUSIUS
NAUJIENOSGYVAI
SPAUSK ČIA IR PAMATYK VISĄ NAUJIENŲ SRAUTĄ
Ateinanti savaitė nešykštės naujų įspūdžių, padovanos ne vieną galimybę išspręsti jau seniai kankinančias problemas ir naują naudingą pažintį. Sėkmingai klostysis pradėti darbai – ypač tie, kuriuos inicijuosite jūs. Labai svarbus įkvėpimas ir gebėjimas kryptingai siekti...
Ateinančios savaitės orai turėtų džiuginti tuos, kurie laukia Užgavėnių. Tiesa, šaltukas vis dar tyko ne taip ir toli nuo Lietuvos. Kaip skelbia LRT televizijos laida „Panorama“, numatomi palyginti šilti orai, o dar neseniai šalį krėtęs šaltis artimiausiu metu grįžti neket...
Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė naujas TV3 projektas „Šuolis“. Šou metu ryškiausios Lietuvos garsenybės nuo tramplino į baseiną kris iš labai aukštai. „Šuolio“ dalyvių pasirodymus vertino šuolių į vandenį profesionalai – Kęstutis Autuka...