Warning: file_get_contents(http://212.24.109.94:8000:8000/status-json.xsl): failed to open stream: No route to host in /home/sajums/domains/djr.lt/public_html/tema/DJR/eterio-atvaizdavimas.php on line 7
ŽINUTĖ Į ETERĮ
984,248
255,215
KOKYBĖ: AUKŠTA | ŽEMA
SMSZONA
ATSIŲSK ŽINUTĘ MUMS!
Būk išgirstas ir pamatytas pirmas!
Išsiųsk žinutę mums numeriu:
1679
Žinutės langelyje rašyk:
DJR Tavo tekstas
Sistema: žinutės kaina: 0.50 Lt.
parduodu samsung galaxy s2-600lt, vilnius. 864...
Ieškau merginos nr 862458475
Ieškau merginos nr 862458475
Ieškau merginos nr 862458475
REKLAMAPUSLAPYJE
BŪK MATOMAS INTERNETE
Tapk matomas internete! Siūlome užsisakyti paslaugas mūsų internetiniamepuslapyje už itin patrauklią kainą!
alt
Savaitės orai: ar žiema jau pabėgo iš kiemo?
Ateinančios savaitės orai turėtų džiuginti tuos, kurie laukia Užgavėnių. Tiesa, šaltukas vis dar tyko ne taip ir toli nuo Lietuvos.

Kaip skelbia LRT televizijos laida „Panorama“, numatomi palyginti šilti orai, o dar neseniai šalį krėtęs šaltis artimiausiu metu grįžti neketina.
Kaip teigia sinoptikas Vytautas Sakalauskas, pirmoji savaitės pusė turėtų nuliūdinti debesuotais ir drėgnais orais. Protarpiais numatomi krituliai, dažniausiai – šlapdriba ar netgi lietus. Pūs nestiprus pietinių krypčių vėjas.

Temperatūra ne ką skirsis nuo vyraujančios pastarosiomis dienomis. Naktimis ji nenutols toli nuo nulio, dienomis – sieks nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos. Įspėjama prisisaugoti plikledžio, kuris gali formuotis po atodrėkio spustelėjus šaltukui.

Ketvirtadienį numatomi sausesni orai, be žymesnių kritulių. Anot V. Sakalausko, vėjas pūs iš Pietų, tačiau išvaikys debesis, tad temperatūra naktimis turėtų smuktelėti iki 0-5 laipsnių šalčio. Tik Baltijos jūros pakrantėje naktį išliks teigiama temperatūra. Tuo tarpu dieną laikysis įprasta tampanti švelni temperatūra – nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Penktadienį nakties ir dienos oro temperatūra išliks panaši į ketvirtadienio. Vėjo kryptis ir greitis keistis neturėtų, tačiau laukiama negausių kritulių.

Savaitgalį iš Šiaurės Europos Vidurio Europos link turėtų pajudėti šaltesnio oro masė. Yra tikimybė, kad ji į Lietuvą atneš truputį šaltesnių orų.

O pirmadienį numatomi šilti, tačiau darganoti orai.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį žadami nedideli krituliai, vietomis – lijundra ir plikledis. Oro temperatūra – nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Pirmadienis numatomas darganotas. Debesuota, daug kur – šlapdriba ir lietus. Oro temperatūra turėtų laikytis tarp 1 ir 5 laipsnių virš nulio.
Komentarai
Komentarų neparašyta. Būk pirmasis ir parašyk

Norint rašyti komentarą turite prisijungti..
BENDRAVIMODĖŽĖ
BENDRAUK SU DJR.LT KLAUSYTOJAIS

Norėdami rašyti turite prisijungti!

KLAUSYTOJŲTOPAS
ĮVERTINK ŠIOS SAVAITĖS GERIAUSIUS
NAUJIENOSGYVAI
SPAUSK ČIA IR PAMATYK VISĄ NAUJIENŲ SRAUTĄ
Ateinanti savaitė nešykštės naujų įspūdžių, padovanos ne vieną galimybę išspręsti jau seniai kankinančias problemas ir naują naudingą pažintį. Sėkmingai klostysis pradėti darbai – ypač tie, kuriuos inicijuosite jūs. Labai svarbus įkvėpimas ir gebėjimas kryptingai siekti...
Ateinančios savaitės orai turėtų džiuginti tuos, kurie laukia Užgavėnių. Tiesa, šaltukas vis dar tyko ne taip ir toli nuo Lietuvos. Kaip skelbia LRT televizijos laida „Panorama“, numatomi palyginti šilti orai, o dar neseniai šalį krėtęs šaltis artimiausiu metu grįžti neket...
Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė naujas TV3 projektas „Šuolis“. Šou metu ryškiausios Lietuvos garsenybės nuo tramplino į baseiną kris iš labai aukštai. „Šuolio“ dalyvių pasirodymus vertino šuolių į vandenį profesionalai – Kęstutis Autuka...